прапор Украiни герб Украiни
Левківська загальноосвiтня школа I-III ступенiв
герб Левківська ЗОШ  прапор Левківська ЗОШ

Новини

День захисника України

12 Жовтня , 2019

11 жовтня до Дня захисника України у закладі проведено ряд заходів, а саме:  “Ми – нащадки козаків”(1-4 класи); інлектуальна гра – змагання “Козацький марафон” (5-7 класи); “День захисників України: сучасне свято з історичними витоками” (8-11 класи); загальношкільний ярмарок.  

Читати далi ...

З Днем працівників освіти

6 Жовтня , 2019

          День учителя в Україні святкується в першу неділю жовтня.  У цей день на честь учителів звучать не тільки самі добрі слова і подяки, але й проводяться урочисті заходи.      До  Дня вчителя педагоги віддали на один день управління школою, проведення уроків відповідальним, підготовленим учням. У школі відбувся День самоврядування. 

Читати далi ...

Протипожежні тренування

27 Вересня , 2019

26 вересня 2019 року,   відповідно до  графіка проведення в закладах освіти Ізюмського району  спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту у 2019 році,   у закладі проведено  протипожежні тренування (евакуаційні заходи) з особовим складом та учнями.  

Читати далi ...

Challenge Fest

24 Вересня , 2019

24 вересня у закладі пройшов Всеукраїнський спортивно – масовий захід   “Challenge Fest”. У рамках цього заходу було проведено :  флешмоб ” Jump Squats”; різноманітні руханки; турнір з бейблейду; спортивні змагання.  Діти були у захваті від проведеного заходу.  

Читати далi ...

Олімпійський тиждень

13 Вересня , 2019

     З 9  по 13 вересня у закладі пройшов Олімпійський тиждень  і День фізичної культури та спорту. У рамках тижня проведено чимало цікавих заходів: Олімпійський урок, спортивні змагання з бігу,  підтягування, стрибки на скакалці, з футболу та естафети.  Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконались, що в нашій школі працюють і вчаться

Читати далi ...

Свято Першого дзвоника

2 Вересня , 2019

 У вересні, коли природа чарує своєю красою, до нас приходить свято Першого дзвоника. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для першокласників, для яких вперше лунає шкільний дзвінок. Святковий день дійсно сповнений сонячного тепла, веселих посмішок друзів. І це не дивно, адже сьогодні уся шкільна родина разом. Родина, яку об’єднує єдине, – любов

Читати далi ...

Набув чинності закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

16 Липня , 2019

         У вівторок, 16 липня, в Україні набув чинності закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Документ, який пережив дві тисячі правок, встановлює такі норми використання української мови: вона стає обов’язковою для використання в публічному просторі; у державному і комунальних секторах; у транспорті та закладах громадського харчування; на підписах і маркуванні товарів і послуг; у медичній

Читати далi ...

Мовний табір «SUNSHINE»

21 Червня , 2019

        У таборі діти із захопленням грали у лексичні ігри, брали активну участь у рольових іграх: “How are you?”, “Let me in the circle”, розучували пісню “How are you?”?, повторювали “Hello song”. Також малюки обмінювалися поштою компліментів. Виготовляли листівки для друзів і складали правила міцної дружби.  

Читати далi ...

День іменинника у таборі

19 Червня , 2019

18 червня було проведено свято «День іменинника». Учні взяли участь  цікавій грі-  квесті. Всі вихованці із задоволенням розгадували підказки, виконували різні завдання. Діти розгадували ребуси, складали вірші. Всі літні іменинники отримали подарунки – цікаві казочки. В кінці свята всі смакували смачним тортом.

Читати далi ...

Звітування директора закладу

13 Червня , 2019

13 червня 2019 року в закладі пройшов щорічний звіт директора про свою діяльність протягом навчального року. На конференцію зібралося 32 чоловіки. Діяльність Гуртової Галини Іванівни, директора Левківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, було оцінено «задовільно» одноголосно.

Читати далi ...