прапор Украiни герб Украiни
Левківська загальноосвiтня школа I-III ступенiв
герб Левківська ЗОШ  прапор Левківська ЗОШ

Інформація про заклад

Рік заснування – 1952

Директор школи – Гуртова Галина Іванівна, освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури, має першу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2000 року.

Контингент учнів
У школі навчається 133 учні, з них учнів 1-4 класів – 51, 5-9 класів – 67, 10 -11 класи- 15.
Випускників 9 класу – 7  учнів, 11 класу – 7  учнів .
Мова навчання  – українська

Профільне навчання
Учні 10 класу навчаються за філологічним профілем (8 учнів)
Учні 11 класу навчаються за історичним профілем (7 учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 19 вчителів, з них 17 чол. мають вищу освіту, 2 чол. – неповну вищу. Вищу кваліфікаційну категорію має 5 чол, звання “старший вчитель” -2 чол., І кваліфікаційну категорію – 8 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., категорію „спеціаліст” – 3 чол.

Забезпечення харчуванням
Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено учнів початкових класів (51 учень)та дітей пільгових категорій 18 учнів 5-11 класів ( діти-сироти та діти, які позбавлені батьківського піклування – 8, діти – інваліди – 3, діти, батьки яких учасники АТО – 3, діти з малозабезпечених сімей – 12). За рахунок батьківської плати харчується 35 учнів.

Творчий потенціал
Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування життєвокомпетентної особистості на основі впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес для реалізації діяльнісного підходу до навчання та виховання».

Вчителі школи протягом п’яти останніх років взяли участь у професійних конкурсах:
«Учитель року – 2014» – Коловоротна Наталія Юріївна, учитель трудового навчання, лауреат обласного етапу;
«Учитель року – 2016» – Кас’яненко Юлія Олександрівна, учитель історії та правознавства, лауреат обласного етапу;
«Учитель року – 2017» – Киценко Ольга Сергіївна,вчитель початкових класів, лауреат обласного етапу;
У конкурсі «Класний керівник року» 2015/2016 н.р. – Горобець Марія Олександрівна, вчитель початкових класів.
У 2017/2018 н.р. Коловоротна Н.Ю. зайняла ІІІ місце у фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

У 2018/2019 н.р. Коловоротна Н.Ю. зайняла ІІ місце у фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

Гурткова робота
У школі працює 3 гуртки: «Волейбол» (керівник Колісников А.В.), “Рукоділля” (керівник Коловоротна Н.Ю.), “Юні охоронці природи” (керівник Головатий Ю.І.). Учні школи відвідують гурток «Перлинка» при Левківському сільському будинку культури.

Підвіз учнів та вчителів
До школи потребують підвозу 98 учнів та 17 вчителів із міста Ізюма. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 11 навчальних кабінетів, оснащено комп ‘ютерним обладнанням та меблями нові кабінети фізики та хімії, 2 комп’ютерних класи (13+1ПК),спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.
Бібліотечний фонд налічує – 8824 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців
       Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. У 2018/2019 навчальному році учні школи стали переможцями ІІ (районного)етапу,  вибороли десять призових місць. У ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології учень 10 класу посів  ІІІ місце.
Учні школи беруть активну участь у районних спортивних змаганнях.
Учениці 8 класу вибороли  І місце у змаганнях з шахів, І місце – з легкої атлетики та учень 9 класу ІІІ місце – з шахів (вчитель Колісников А.В.).