прапор Украiни герб Украiни
Левківська загальноосвiтня школа I-III ступенiв
герб Левківська ЗОШ  прапор Левківська ЗОШ

Свято Першого дзвоника


     Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

         Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

           1 вересня у    закладі  пройшло свято Першого дзвоника!  Цього року святкування відбулося по – новому: Гуртова Г. І., директор школи, відвідала кожен клас та привітала  з чудовим святом 1 Вересня – Днем  знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з них, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити. Крім того, Галина Іванівна нагородила дипломами  переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІ та ІІІ етапів та Похвальними листами відмінників у навчанні.